Bonus powitalny eTOTO

Rasowa oferta bukmacherska od bukmachera eTOTO! 200 procent za wpłatę dla nowo zakładających konta typerów. Zgarnij 1000 zł w dodatkach. Taka promocja nie zdarza się cyklicznie pośród legalnie działających bukmacherów online dlatego należałoby przyglądnąć się jej dogłębnie. Bo warto!

Bonus na start to raczej reguła pośród bukmacherów w Polsce, jednak ażeby zapewniać ludziom 200 % za ich wpłatę – to ciężko coś takiego wyszperać pośród innych ofert przy zakładaniu konta. Tylko totolotek.pl oraz lvbet.pl proponują powyżej 1000 zł w dodatkach przy zakładaniu konta, jednak to zaledwie 100% pierwszej wpłaty. A tu etoto.pl zdeklasowało konkurencję!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Warunki oferty przy zakładaniu konta

Jak wspomnieliśmy ostatnio przytoczony legalnie funkcjonujący bukmacher wirtualny przedstawił śmiałą promocję powitalną, w zamian wyboru miedzy propozycją defensywną a ofensywną mamy promocję Odbierz 1000 zł od eTOTO.
Patrząc na wysokie zainteresowanie bonusami bukmacherskimi w Polsce pośród obstawiających pojedynki spółka bukmacherska eTOTO zadecydowała wystartować z najkorzystniejszą propozycją dla klientów na start. Pod spodem pokazaliśmy nieco informacji na temat nowej promocji na start:

W nowiuteńkiej propozycji w trakcie rejestracji Odbierz 1000 zł, obstawiający za własne dwa pierwsze depozyty otrzymać zdoła aż 1000 złotych:
– główny transfer na konto obstawiającego będzie powiększony o 200% do 100 złotych (oznacza to wystarczy wkład 50 złotych, żeby zdobyć 100 zł), co jest ponadprzeciętne pośród bukmacherów legalnie funkcjonujących w Polsce. Nie ma szans wyszukać bukmachera jaki powiększa depozyt o tego rodzaju procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– wtóry przelew na konto obstawiającego zostanie powiększony o 100 procent do realnie 900 złotych !

Tym samym sumarycznie grający za własne 2 początkowe przelewy może otrzymać 1000 zł.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy typujący mecze, jacy do tej pory nie dokonali pierwszej wpłaty na konto u bukmachera (zdołają pozyskać obydwa bonusy) czy wtórej wpłaty (zdołają pozyskać wtóry dodatek), pomijając nawet czas rejestracji.

W przypadku pytań warto przepatrzyć przepisy na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!