Jak obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet

Każdy z na popełnia błędy, ale obstawiając zakłady bukmacherskie przez internet są one dodatkowo bardzo kosztowne. Wabieni dużymi zarobkami wpłacamy pierwszy depozyt i gramy za o wiele duże stawki uważając, że kiedyś w końcu jakiś typ musi nam wejść.

To bardzo częsty błąd jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, ale tak naprawdę robimy ich o wiele więcej niż na pozór nam się wydaje – często nieświadomie.

Jak nie grać na zakładach bukmacherskich?

Przede wszystkim gry na pewniaków. Ich naprawdę nie ma na zakładach bukmacherskich! Co ciekawe taką rade często słyszymy od doświadczonych typerów, ale i oni często stosują to na swoich kuponach. Tak naprawdę granie faworytów to cały czas prawdziwa żyła złota dla bukmacherów.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Bo przecież kursy na nich są zazwyczaj bardzo niskie i aby w ogóle myśleć o jakiekolwiek rozsądnej wygranej to musimy postawić większą gotówkę.
A mówiąc o pewniakach mamy od razu na myśli niskie kursy. Musimy sobie uzmysłowić, że trafienie wysokich kursów jest w naszym zasięgu. I nie są one wcale mniej prawdopodobne do wejścia niżeli te niższe. Wręcz przeciwnie.

To czego również powinniśmy unikać to płacenie osobom trzecim za podanie nam typów o kursach rzędu 150-350. Są one oczywiście bardzo kuszące, ponieważ już jeden taki kupon mógłby nam zapewnić zarobek nawet na cały rok. W rzeczywistości to oszuści, na których stracimy pieniądze. Nie wsadzamy wszystkich do jednego worka, ponieważ są osoby, a właściwie grupy warte polecenia.

O czym warto pamiętać na zakładach bukmacherskich

Pamiętajmy, że sami również możemy stworzyć swój kupon o podobnym kursie. Unikajmy także grania za cały kapitał, który nam został na koncie bukmachera internetowego. Doskonale wiemy, że emocje mogą nas do tego skłonić. Ale wcześniej już ustalmy, że lepiej postawić nawet 2 złote niżeli wszystko co mamy. Być może dzięki tym kilku złoty uda nam się wypracować coś większego.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

W miarę możliwości warto unikać także obstawiania sportów o których zupełnie nic nie wiemy. Często bywa tak, że zauważymy na forach czy innych stronach podawane typy i zachęcenie do ich skorzystania. Jeśli nie jesteśmy w 100% pewni danego źródła lepiej sobie to odpuścić.

W sieci jest wiele osób, którym zależy nam podawanie trefnych typów. Nie znając się na danej dyscyplinie sportowej nie mamy żadnego punktu porównania. Błędy na początku przygody z zakładami bukmacherskimi to podstawa. Nie ma się co tym udręczać tylko wyciągnąć z nich wnioski i trzymać się własnych zasad. A należy je wypracować jak najszybciej, by zakłady bukmacherskie przynosiły nam zadowalające dla nas zyski.

Nie jest to łatwe, ponieważ w grę wchodzą emocje, które potrafią decydować za nas w najmniej odpowiednich momentach.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl